UWAGA!
Trwają prace modernizacyjne!

Z powodu przeprowadzanej aktualizacji oprogramowania korzystanie ze sklepu może być czasowo utrudnione lub niemożliwe. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

O firmie

Właścicielem sklepu internetowego www.mediasam.pl jest:
P.H.U. MediaSam Adrian Kaczor ul. Bernardyńska 2, 64-000 Kościan
NIP 698-154-66-40
REGON 301188692
GIOŚ: E0017642WBW
Wpis nr ewid. 7220 - prowadzony przez Burmistrza Miasta Kościana
 
MediaSam to przyjazne przedsiębiorstwo, specjalizujące się w detalicznej sprzedaży sprzętu gospodarstwa domowego powszechnie cenionych i znanych marek. Naszym Klientom proponujemy produkty takich firm jak Kenwood, Krups, DeLonghi, Morphy Richards, Philips, Tefal, Solac i wiele innych.

Naszą specjalizacją są produkty NOWE OUTLETY tzw. towary z nadwyżek magazynowych, końcówek serii lub wyprzedaży sklepowych. Każdy produkt jest nowy, sprawny, objęty 24 miesięczną gwarancją (realizowaną w autoryzowanych serwisach na terenie Polski) i gotowy do użycia.

Aby współpraca z Państwem mogła odbywać się sprawnie i przyjemnie prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią naszego regulaminu zamieszczonego w zakładce regulamin sklepu.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były wykonywane na jak najwyższym poziomie, jednak przypominamy, iż jesteśmy ludźmi i również mamy prawo się pomylić, dlatego prosimy Państwa o wyrozumiałość. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie, które będą rozpatrywane z wielką roztropnością – oczywiście na korzyść Klientów.