O firmie

 
MediaSam.pl to przyjazne przedsiębiorstwo działające na rynku od 2009 r. Zajmujemy się detaliczną sprzedażą markowych produktów znanych i cenionych firm na całym świecie.
Specjalnie dla naszych Klientów możemy przygotować niepowtarzalne okazje cenowe. Oferujemy sprzęt AGD i RTV najlepszych marek takich jak: Yoer, DeLonghi, Krups, Morphy Richards, Kenwood, Tefal, Rowenta, Philips, Panasonic i wiele innych. Naszą specjalizacją są produkty z końcówek serii lub wyprzedaży sklepowych.
Każdy produkt jest nowy, sprawny, objęty gwarancją door-to-door realizowaną w autoryzowanych serwisach na terenie Polski.


Aby współpraca z Państwem mogła odbywać się sprawnie i przyjemnie prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią naszego regulaminu zamieszczonego w zakładce regulamin sklepu.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były wykonywane na jak najwyższym poziomie, jednak przypominamy, iż jesteśmy ludźmi i również mamy prawo się pomylić, dlatego prosimy Państwa o wyrozumiałość. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie, które będą rozpatrywane z wielką roztropnością – oczywiście na korzyść Klientów.

 

Właścicielem sklepu internetowego www.mediasam.pl jest:
MediaSam Adrian Kazer ul. Bernardyńska 2, 64-000 Kościan
NIP 698-154-66-40
REGON 301188692
BDO: 000008351
Wpis nr ewid. 7220 - prowadzony przez Burmistrza Miasta Kościana